Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου
Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου της ΕΠΣΠ έχει ως εξής:
ΣΑΒΒΑΤΟ 4.3.2017
ΓΗΠ.Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ |
16.00 |
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜ. – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ |
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ |
16.00 |
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ |
ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ |
16.00 |
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ |
ΓΗΠ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ) |
16.00 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ |
ΓΗΠ.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ |
16.00 |
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔ. – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ |
ΓΗΠ. ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
16.00 |
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ |
ΓΗΠ. ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ |
16.00 |
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔ. |
ΓΗΠ.ΣΕΦ |
16.00 |
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ |
ΓΗΠ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ |
16.00 |
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ |
16.00 |
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 5.3.2017
ΓΗΠ.Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ |
11.00 |
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ |
13.30 |
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ | |
16.00 |
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ. | |
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ |
11.00 |
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ |
13.30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧ. – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | |
16.00 |
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ | |
ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ |
12.00 |
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ |
16.00 |
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡ. | |
ΓΗΠ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ) |
12.30 |
ΑΡΗΣ ΑΜΦ. – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ |
16.00 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡ. – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔ. |
ΓΗΠ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ |
11.00 |
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔ. – ΘΗΣΕΑΣ |
13.30 |
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ | |
16.00 |
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔ. – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ | |
ΓΗΠ.ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
11.00 |
ΑΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ |
13.30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡ. – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠ. | |
16.00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡ. – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧ. | |
ΓΗΠ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ |
12.00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ. – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ |
16.00 |
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | |
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ |
11.00 |
ΕΠΟ (ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ) γυν. |
13.30 |
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | |
16.00 |
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ | |
ΓΗΠ. ΣΕΦ |
13.00 |
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ |
16.00 |
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠ. | |
ΓΗΠ.ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ |
15.15 |
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ. – ΑΡΜΕΝΙΚΗ |
ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ |
13.00 |
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ (τιμωρία ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ) |
16.00 |
ΣΠΙΘΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ | |
ΓΗΠ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
15.00 |
ΕΠΟ (ΙΩΝΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦ.) |