ΕΠΣΠ: Το πρόγραμμα των αγώνων
Tο πρόγραμμα των αγώνων Πρωταθλήματος της 4-5.1.2014 και Κυπέλλου της 8.1.12014, έχει ως εξής:
ΣΑΒΒΑΤΟ 4.1.2014
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 15.00 ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ-ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 15.00 ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ
ΓΗΠ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ) 15.00 ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ (ποινή ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ)
ΓΗΠ.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 15.00 ΕΡΜΗΣ-ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΓΗΠ.ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 15.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡ.-ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΓΗΠ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΕΝΤΗ 15.00 ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠ.
ΓΗΠ.Σ.Ε.Φ. 15.00 ΑΣ ΚΩΦΩΝ-ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΓΗΠ.ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ 15.00 ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΓΗΠ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 15.00 ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛ.
ΓΗΠ. «Π.ΣΑΛΠΕΑΣ» 15.00 ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 5.1.2014
ΓΗΠ.Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 12.30 ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ-ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
15.00 ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦ.
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧ.-ΘΗΣΕΑΣ
12.30 ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧ.-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
15.00 ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 15.00 ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΓΗΠ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ) 12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.
15.00 ΑΡΗΣ ΑΜΦ.-ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΓΗΠ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.00 ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡ.-ΔΑΦΝΗ
12.30 ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ-ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
15.00 ΑΕΤΟΣ ΚΟΡ.-ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΓΗΠ.ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 15.00 ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ-ΔΙΑΣ ΚΟΡ.
ΓΗΠ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 09.00 ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ-ΑΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11.30 ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡ.
15.00 ΕΠΟ (ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ)
ΓΗΠ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΕΝΤΗ 10.00 ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ-ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
12.30 ΕΝΩΣΗ Α.Α.ΡΕΝΤΗ-ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ
15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΗΠ.Σ.Ε.Φ. 10.00 ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ-ΣΠΙΘΑ
12.30 ΑΕ ΧΑΤΖΗΚ/ΚΕΙΟΥ-ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ
15.00 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ-ΑΙΑΣ ΣΑΛ.
ΓΗΠ.ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ 15.00 ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡ.
ΓΗΠ.ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ 15.00 ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ-ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑ
ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ 10.00 ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜ.-ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΚΗ
12.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ.-ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
15.00 ΕΙΡΗΝΗ 2005-ΑΟ ΖΕΑΣ
ΓΗΠ.ΑΙΓΙΝΑΣ 14.30 ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ (παράταση-πεναλτυ)
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (επαναληπτικοί αγώνες)
ΤΕΤΑΡΤΗ 8.1.2014
ΓΗΠ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 14.30 ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ (1ος αγώνας 0-2)
ΓΗΠ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 14.30 ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (1ος αγώνας 0-4)
ΓΗΠ.ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ 14.30 ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ-ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (1ος αγώνας 0-1)
ΓΗΠ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ) 14.30 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΑΕΤΟΣ ΚΟΡ. (1ος αγώνας 0-4)